teacherLabel
Alles is begonnen in 2008 waar ik aan een klein keukentafeltje ;de eerste stapjes van het nagelen zette. Wat begon als een interesse is na een jaar avondopleiding uitgegroeid tot een grote passie, mijn ‘jobby’( hobby + job). Naast nagelstyliste ben ik ook bachelor en master educator en distributeur (groothandelaar) van de merken Harmony/GELISH/ Morgan Taylor en ABSTRACT.
Ik heb een eigen opleidingscentrum en als freelance docente geef ik les in de Schoonheidsschool te Hasselt.
Om les te mogen geven ben ik verplicht om jaarlijks een internationale education training (Los Angeles & Afrika: Kaapstad) te volgen en leg ik examen af voor de jury. Naast het lezen van vele vaktijdschriften en info op sociale media, woon ik elk jaar verschillende workshops bij, bezoek ik (inter)nationale beurzen en volg ik opleidingen in heel België. Zo blijf ik beschikken over de juiste technieken en volg ik de nieuwste trends op de voet.
Als nagelstyliste kan ik mij creatief ontplooien. Ik ervaar het als een waar plezier om mensen tevreden te zien glunderen naar hun stijlvolle (elegante) handen. “Voel je goed tot in de toppen van je vingers!”, is dan ook mijn leuze.
Volg de opleiding Gelnagels (Snelcursus) en word een krak in je vak als Nagelstylist.
Al met gellak gewerkt? Leer dan ook nagels verlengen in deze vervolgopleiding.
Nagelstylist worden? Leer een goede manicure uitvoeren en prachtige PolyGelnagels zetten.
Leer werken met een aangepaste frezenset en werk extradicht tegen de nagelriemen aan.
Leerzame en praktijkgerichte lessen van onze professionele, bevlogen docent?
Ga aan de slag met uiteenlopende nail art technieken en verbaas je klanten keer op keer.
Volg de cursus Nailart Aquarelle & Murano en ervaar onze leerzame praktijklessen.
fCompareCourses
fCompareMax3Courses
-